اسپرینکلر دیواری UL دار اصلی


موجودیت کالا: کالا در انبار

پیش نمایش سریع

اسپرینکلر دیواری UL دار اصلی
قیمت پایه: 96,000 تومان
96,000 تومان
تعداد:

ساختار اسپرینکلرها عموما با استفاده از یک حباب شیشه‌ای حساس به حرارت می باشند که به درپوش لوله فشار وارد می‌کند و به این ترتیب مانع از خروج آب تا زمانی می‌شود که دمای محیط پیرامون اسپرینکلر به دمای فعالسازی مورد نظر در طراحی اسپرینکلر برسد.

در یک سیستم اسپرینکلر لوله‌ تر استاندارد، هر یک از اسپرینکلر‌ها با رسیدن به میزان از پیش تعیین شده‌ای از حرارت، به شکل مستقل فعال می‌شود. بنابراین در حالت عادی تنها یک یا دو اسپرینکلر نزدیک به محل آتش سوزی عمل خواهند کرد. این موجب می‌شود فشار آب در محل شروع آتش سوزی در بالاترین حد باشد و میزان خسارات وارده به ساختمان در اثر ریختن آب به حداقل برسد.
خسارت ناشی از فعالسازی یک اسپرینکلر کمتر از خسارت ناشی از جریان شلنگ آتش‌نشانی است که چیزی در حدود ۹۰۰ لیتر در دقیقه (۲۵۰ گالن در دقیقه) آب جاری می‌کند.

یک اسپرینکلر متعارف برای محل‌هایی با کاربری تولید صنعتی چیزی در حدود ۷۵تا ۱۵۰ لیتر در دقیقه (۲۰ تا ۴۰ گالن در دقیقه) آب تخلیه می‌کند. اما یک اسپرینکلر سرکوب اولیه‌ی واکنش سریع (ESFR - Early Suppression Fast Response) متعارف با فشار psi 50 (kPa ۳۴۰ کیلوپاسکال) چیزی در حدود ۱۰۰ گالن در دقیقه (۳۸۰ لیتر در دقیقه) آب تخلیه خواهد کرد. علاوه بر این، افشان‌گرها معمولاً ظرف ۱ الی ۴ دقیقه بعد از شروع حریق فعال می‌شوند، در حالیکه معمولاً دست کم ۵ دقیقه طول می‌کشد تا هشدار آتش سوزی به ایستگاه آتش‌نشانی اعلام شده و خودروهای آتش‌نشانی به محل اعزام شوند، ضمن آن که راه اندازی تجهیزات و رساندن جریان آب از طریق شلنگ آتش نشانی به حریق هم خود ۱۰ دقیقه زمان خواهد برد. همین زمان‌های اضافه می‌تواند موجب گسترش قابل ملاحظه‌ی آتش شده و میزان آب مورد نیاز برای مهار آن را به شکل فزاینده‌ای افزایش می‌دهند.

 logosynsco1

فروشگاه اینترنتی سیسنکو با هدف تامین کلیه تجهیزات ایمنی و حفاظتی در دو بخش حریق و صاعقه راه اندازی گردیده است و با کیفیت ترین محصولات را با حداقل قیمت به همکاران و مصرف کنندگان محترم ارائه مینماید.

تماس با ما

  • تهران، خیابان هلال احمر - مجتمع نگین رازی - طبقه ۴ واحد ۱۳۸
  • شماره تماس : ۵۵۶۸۸۳۴۰- ۰۲۱
  • شماره تماس : 09120404854
بالا UA-109698664-1